O MNIE

Patrycja Kondracka– jestem osobą pełną energii i ponoć zarażam uśmiechem☺ Jestem doktorantką na Wydziale Fizjoterapii wrocławskiego AWF i akredytowanym coachem ICF.

W 2011 roku napisałam książkę „Sekret młodości-Facefitness”.

 

Od kilkunastu lat stosuję metodę Facefitness i widzę dziś dużą potrzebę rozpowszechniania tych niezwykle skutecznych ćwiczeń. Wielokrotnie gościłam, jako ekspert w DDTVN, TVP PnŚ i TNV style, napisałam artykuły w tym naukowy do takich czasopism jak: „Wysokie obcasy”, Kosmetologia Estetyczna”, Aesthetic Cosmetology and Medicine, Vogue, Elle, E’stilo, Zwierciadło. Moją misją jest upowszechnianie ekologicznego stylu życia, promowanie naturalnej metody redukowania zmarszczek – Facefitness oraz pomoc kobietom w znalezieniu swojego potencjału oraz zachęcenie do wprowadzenia i wdrażania zdrowych, proekologicznych zmian w ich życiu.

MISJA

Twarz to moja pasja, koncentruje się na anatomii twarzy, wbrew stereotypowi przyjmującemu, że mięśnie kończą się na szyi. Naturalnie zdaję sobie sprawę, że nie jest łatwo zmieniać nawyki i przyzwyczajenia, ale wprowadzając systematycznie naturalne i zdrowe produkty do swojego życia, zauważyłam wymierne efekty i korzyści. Moja działalność wynika z pragnienia dzielenia się z Wami zdobytą wiedzą i doświadczeniem.

 

Prowadzę indywidualne i grupowe zajęcia Facefintess oraz szkolenia i kursy dla przyszłych Trenerów Facefitness. Współpracowałam z takimi markami jak Chanel, Dr Irena Eris, Clarins, Dermalogica,Dermika, DNB, Scandic.