Poradnik – Książka Facefitness

W grudniu 2011 wydałam poradnik „Sekret młodości Facefintess”. Została okrzyknięta bestsellerem, została wznawiana. Zawarte w niej treści to podsumowanie moich wieloletnich doświadczeń z zakresu ćwiczeń mięśni twarzy. W książce znajdziecie odpowiedź na pytanie, w jaki sposób możemy naturalnie przeciwdziałać zmarszczkom stosując nowatorski program Facefitness 12 – zestaw dwunastu najbardziej skutecznych ćwiczeń, gwarantujących wygładzenie zmarszczek w 30 dni!

 

Dowiecie się jak modelować twarz. Jest także rozdział dla mężczyzn i dla mam. Poradnik zawiera 30 ćwiczeń. W książce znajdziemy również odpowiedź na pytanie, w jaki sposób możemy zadbać o skórę twarzy uprawiając seks. Opracowane przeze mnie proste ćwiczenia odmłodzą Cię o 10 lat! Dzięki systematycznym ćwiczeniom zlikwidujesz cienie pod oczami, wygładzisz delikatne bruzdy na czole oraz podniesiesz opadające policzki. Po 30 dniach zobaczysz zadowalającą różnicę, a to tylko 10 minut ćwiczeń dziennie!

OPINIE
_

Opinie o książce

To nie jest książka, która ma się podobać. Jeśli ktoś jest zainteresowany tematem ćwiczeń twarzy aby młodo wyglądać, to jest to krótki poradnik jak codziennie trenować aby efekt był zadowalający. Poznałam osobiście autorkę na jednej konferencji i ona naprawdę pięknie wygląda. Dla mnie warto, a każdy sam oceni przydatność. Do dzieła
image

Wiola

Jestem zachwycona tą książką , w Polsce to jedyna pozycja dotycząca ćwiczeń twarzy polskiej autorki, ćwiczyłam przez miesiąc, ćwiczenia są opisane bardzo konkretnie i są zdjęcia, po miesiącu treningu mięśni twarzy, mam niesamowite efekty, polecam każdej kobiecie, która ceni sobie naturalne metody dbania o urodę, jestem po 40-stce i już zwątpiłam a tu taka perełka, dziękuję pani Patrycjo czekam na kolejne pani książki
image

Agnes

Bardzo fajnie napisana książka z zakresu gimnastyki twarzy ćwiczenia są opisane przejrzyście, prosto no i są zdjęcia, których zdecydowanie brakuje w innych podobnych publikacjach np. pani Frayser nie ma ich zbyt wielu na rynk, dlatego brawo dla autorki za wzięcie tego tematu we własne ręce ale przede wszystkim za napisaną inteligentnie, z humorem i odwagą, chociażby rozdział fellatio i cunilingus:) Bedę polecać książkę pani Patrycji i taki sposób na pozbycie się zmarszczek naturalny i bezpieczny z pewnością ćwiczenia są skuteczne, wiem co piszę praktykuję je od 2-ch miesięcy i naprawdę przynoszą efekty ale jak ze wszystkim trzeba być systematycznym!!!
image

Paula