Najbliższe szkolenie odbędzie się Warszawie w terminie 21-22.09.2024

 

Szkolenie CTF ( Certyfikowany Trener Facefitness) to holistyczny program obejmujący pracę z mięśniami twarzy i szyi. Metoda Facefitness obejmuje również modelowanie twarzy, spłycanie istniejących zmarszczek i zapobieganie nowym.

Celem szkolenia jest zapoznanie się z wiedzą ogólną z zakresu anatomii i fizjonomii twarzy oraz mechanizmami pracy poszczególnych partii mięśni twarzy. Kurs ma przed wszystkim wymiar praktyczny, skupiamy się na poprawności wykonywania ćwiczeń, a także na udoskonaleniu umiejętności przekazania tej wiedzy w wybranej przez siebie formie działalności. Bazujemy głównie na poradniku mojego autorstwa: „Sekret Młodości Facefitness”.

 

Uczestnicy zapoznają się z ćwiczeniami oporowymi, polegającymi na napinaniu i rozluźnianiu mięśni twarzy, a także z technikami automasażu. W dalszej części szkolenia skupiamy się na aspektach prozdrowotnych i pielęgnacji twarzy oraz możliwościach współpracy oraz marketingu.

 

Zdobycie Certyfikatu Trenera Facefitness z pewnością poszerzy Państwa umiejętności oraz umożliwi zdobycie dodatkowych kwalifikacji w celach nie tylko zawodowych. Udział w szkoleniu i jego ukończenie, przygotowuje uczestników do przeprowadzenia zajęć grupowych oraz indywidualnych Facefitness, bądź do wykorzystania metody Facefitness podczas treningów ogólnorozwojowych lub też na własne potrzeby Facefitness jest moją pasją i „dzieckiem”, codziennie zgłębiam wiedzę i rozwijam się w tym kierunku. Podchodzę do tematu przede wszystkim naukowo, jako doktorantka na Wydziale Fizjoterapii wrocławskiej AWF. Prowadzę badania nad skutecznością ćwiczeń mięśni twarzy zarówno w aspekcie anti-aging jak i rehabilitacyjno-leczniczym oraz ich wpływem na sferę psychofizyczną, w tym walkę ze stresem i depresją. Obecnie na liście Certyfikowanych Trenerów Facefitness, znajduje się już ponad 260 osób z całej Europy. Szkolę od ponad 10 lat, a tematem zajmuję się od 15-stu.


Po ukończeniu szkolenia i zaliczeniu egzaminu każdy z uczestników jest wpisywany na listę Certyfikowanych Trenerów Facefitness na moją stronę www.facefitness.pl, tym samym taka osoba/firma jest promowana.

Szkolenie jest dwudniowe (sobota i niedziela) odbywa się w Warszawie lub we Wrocławiu.

W cenę kursu wliczone są materiały, egzamin, Certyfikat oraz catering.

 

Zachęcam z przestrzeni serca- Patrycja Kondracka☺

Nie znalazłaś/eś niczego dla siebie?

Potrzebujesz więcej informacji, lub indywidualnej oferty?

 

Skorzystaj z formularza kontaktowego.