Nowość!

Trening wideo Facefitness

Już dziś zacznij ćwiczyć swoją twarz z ekspertką dr Patrycją Kondracką!

Zastanawiasz się jak zacząć przygodę z Facefitness? Mam dla Ciebie gotowe rozwiązanie- Trening Twarzy w postaci filmów video dostępny online
Znajdź codziennie 15 minut, umyj ręce, przygotuj lusterko, włącz Trening Twarzy Facefitness-12 i krok po kroku wykonuj razem ze mną ćwiczenia.

Elastyczność skóry wśród badanych kobiet, które wykonywały ćwiczenia z programu Facefitness wzrosła średnio o 38%!!!

Jeśli preferujesz naturalne i nieinwazyjne metody odmładzania Trening Twarzy Facefitness może być doskonałym rozwiązaniem.

Rozpoczęcie Treningu Facefitness jest łatwe i nie wymaga specjalnego sprzętu. Umyj ręce usiądź wygodnie i przygotuj lusterko. Zacznij ze mną „przysiady dla twarzy” i ciesz się młodszym wyglądem na długo!

Trening Twarzy Facefitness  Trening obejmuje serię niezwykle skutecznych i potwierdzonych naukowo ćwiczeń Facefitness dzięki, którym Twoja Twarz odzyska blask bez konieczności inwestowania w drogie zabiegi medyczne.

Już niebawem będę miała 45 lat , jednak jak to często mówię „ Czuję się zbyt młodo, by się starzeć – moja wewnętrzna młodość wykracza poza wiek”

Mój autorski zestaw ćwiczeń Facefitnes-12 od kilkunastu lat pomaga mi radzić sobie  z upływającym czasem. Aktywność fizyczna była, jest i będzie bardzo korzystna, nie tylko dla naszych mięśni ale dla całego naszego organizmu!

Jeśli Jesteś gotowa poznać sekret młodego wyglądu mimo upływu lat, masz w sobie ciut samodyscypliny i cierpliwości -to ten trening jest dla Ciebie. A może Jesteś niezadowolona ze swojego wyglądu? Rozumiem Cię doskonale! 99% moich klientek też tak ma☺

Jakie korzyści przyniesie codzienny Trening Twarzy Facefitness-12:

  • zmniejszysz zmarszczki, drobne linie i bruzdy)
  • zniwelujesz cienie i podpuchnięcia pod oczami
  • poprawisz sprężystość i elastyczności skóry (aż o 38% większa elastyczność skóry wśród zbadanych przeze mnie kobiet
  • zmniejszysz napięcie i rozluźnisz mięśnie twarzy
    poprawiasz koloryt skóry
  • odprężysz się i zrelaksujesz

Program dostępny w dwóch wariantach:

Trening Twarzy Facefitness-12 (dodatkowo otrzymasz film o najczęściej pojawiających się błędach oraz dodatkowe ćwiczenia)
Trening Twarzy Facefitness-6 program dla zapracowanych (dodatkowo otrzymasz film o najczęściej pojawiających się błędach)

facefitness pompka
facefitness trening video

Poradnik – Książka

Z miłości do twarzy

Ze wszystkich powierzchni świata najciekawsza jest powierzchnia ludzkiej twarzy-  Georg Christoph Lichtenberg

Z miłości do twarzy to niezwykły poradnik w obszarze autoterapii twarzy. Patrząc w lustro zauważamy mankamenty swojej urody. Czasem porównujemy się z modelkami i nie poprawia to nam nastroju. Przestańmy to robić! Szczęście i zdrowie to stan umysłu. Już małe zmiany w trybie życia pozwolą długo cieszyć się zdrowiem i młodością.

Naturalna pielęgnacja to nie tylko zabiegi regenerujące skórę i włosy. To przede wszystkim odkrywanie mądrości ciała oraz zasad holistycznego dbania o naturalne piękno. Twarz to osobliwa sygnatura człowieka. Autorka bada relacje między wyglądem a labiryntem ludzkiej duszy, umieszczając twarz w przestrzeni psychologicznej i socjologicznej. Książka ta pomoże wam spojrzeć we własne odbicie w lustrze w zupełnie inny niż dotychczas sposób.

Ten poradnik to prawdziwa kopalnia wiedzy z zakresu fizjonomii. Rejestr niezwykle ciekawych i przydatnych informacji. Ukazuje jak możemy zmienić postrzeganie siebie i procesów wynikających z upływu czasu zgodnie z nowym  nurtem Proaging. Dowodzi, iż autentyczność, wolność i samoakceptacja to filary szczęścia. Piękno to pojęcie subiektywne a młodość to stan umysłu!

Czy Facefitness to Facefullness? Dlaczego nasza twarz jest czymś więcej niż myślimy? W jaki sposób praktykować twarzożyczliwość? Poradnik odpowiada na te i wiele innych pytań. Zawarte w nim porady i programy ćwiczeń Facefitness, pomogą przywrócić optymalne funkcje mięśniom mimicznym oraz odbudować zdrową relację z własną twarzą, poświęcając na to tylko 5 minut dziennie. To pozycja dla wszystkich osób, które pragną poczuć wyzwolenie i zacząć żyć według własnych zasad, na przekór stereotypom i bez wszechogarniającej presji

Z milosci do twarzy
OPINIE
_

Opinie

„W końcu na rynku pojawia się książka, w której nie ma frazesów typu: „Pokochaj siebie, a będziesz piękniejsza” czy „Starzej się z godnością”. Bo niby co to znaczy? Brak zmarszczek to brak godności? Dziwna teza… Autorka wie, o czym mówi (i pisze). Całe swoje życie (trwające dłużej, niż się wydaje patrząc na Patrycję. Poświęciła pracy nad tym, jak z miłością zająć się twarzą swoją i innych. Jak to zrobić w sposób holistyczny? 

Wiem – modne słowo, ale tu akurat całkowicie uzasadnione. Dostajesz konkretną dawkę bardzo merytorycznej wiedzy, ale podanej w sposób tak przepełniony empatią, miłością i ciepłym podejście do drugiego człowieka, że nieustannie się uśmiechałam czytając, a jednocześnie czułam jak rośnie we mnie prawdziwe, dobre uczucie do własnego ciała. A z tym my kobiety mamy nierzadko problem… 

Twarzożyczliwość – jeden z terminów, które znajdziesz w książce natychmiast trafia do mojego osobistego słownika. Ta książka podaje konkretne sposoby na to, by wyglądać atrakcyjnie, młodo, pięknie, świeżo, ale też uczy nas – jak poprzez realne działania wydobyć na zewnątrz piękno wnętrza. Niech pokaże je nasza twarz. Bo to ona jest naszą najwspanialszą wizytówką”

Najpiękniejszy makijaż, jaki możesz nosić, to uśmiech-Audrey Hepburn

image

Anna Matusiak, dziennikarka, pisarka, lektorka

Poradnik – Książka Facefitness

W grudniu 2011 wydałam poradnik „Sekret młodości Facefintess”. Została okrzyknięta bestsellerem, została wznawiana. Zawarte w niej treści to podsumowanie moich wieloletnich doświadczeń z zakresu ćwiczeń mięśni twarzy. W książce znajdziecie odpowiedź na pytanie, w jaki sposób możemy naturalnie przeciwdziałać zmarszczkom stosując nowatorski program Facefitness 12 – zestaw dwunastu najbardziej skutecznych ćwiczeń, gwarantujących wygładzenie zmarszczek w 30 dni!

 

Dowiecie się jak modelować twarz. Jest także rozdział dla mężczyzn i dla mam. Poradnik zawiera 30 ćwiczeń. W książce znajdziemy również odpowiedź na pytanie, w jaki sposób możemy zadbać o skórę twarzy uprawiając seks. Opracowane przeze mnie proste ćwiczenia odmłodzą Cię o 10 lat! Dzięki systematycznym ćwiczeniom zlikwidujesz cienie pod oczami, wygładzisz delikatne bruzdy na czole oraz podniesiesz opadające policzki. Po 30 dniach zobaczysz zadowalającą różnicę, a to tylko 10 minut ćwiczeń dziennie!

sekrety młodości facefitness książka
OPINIE
_

Opinie o książce

To nie jest książka, która ma się podobać. Jeśli ktoś jest zainteresowany tematem ćwiczeń twarzy aby młodo wyglądać, to jest to krótki poradnik jak codziennie trenować aby efekt był zadowalający. Poznałam osobiście autorkę na jednej konferencji i ona naprawdę pięknie wygląda. Dla mnie warto, a każdy sam oceni przydatność. Do dzieła
image

Wiola

Jestem zachwycona tą książką , w Polsce to jedyna pozycja dotycząca ćwiczeń twarzy polskiej autorki, ćwiczyłam przez miesiąc, ćwiczenia są opisane bardzo konkretnie i są zdjęcia, po miesiącu treningu mięśni twarzy, mam niesamowite efekty, polecam każdej kobiecie, która ceni sobie naturalne metody dbania o urodę, jestem po 40-stce i już zwątpiłam a tu taka perełka, dziękuję pani Patrycjo czekam na kolejne pani książki
image

Agnes

Bardzo fajnie napisana książka z zakresu gimnastyki twarzy ćwiczenia są opisane przejrzyście, prosto no i są zdjęcia, których zdecydowanie brakuje w innych podobnych publikacjach np. pani Frayser nie ma ich zbyt wielu na rynk, dlatego brawo dla autorki za wzięcie tego tematu we własne ręce ale przede wszystkim za napisaną inteligentnie, z humorem i odwagą, chociażby rozdział fellatio i cunilingus:) Bedę polecać książkę pani Patrycji i taki sposób na pozbycie się zmarszczek naturalny i bezpieczny z pewnością ćwiczenia są skuteczne, wiem co piszę praktykuję je od 2-ch miesięcy i naprawdę przynoszą efekty ale jak ze wszystkim trzeba być systematycznym!!!
image

Paula