WSPÓŁPRACA

Pragnę swoją ofertę skierować do firm, które szukają pomysłu na coś wyjątkowego, nietuzinkowego i praktycznego, podczas organizowania konferencji, eventów i sympozjów-proponuje Facefitness!  

Facefitness12 to autorska, holistyczna metoda przeciwzmarszczkowa, której skuteczność została potwierdzona naukowo. Opiera się na lekkich i przyjemnych ćwiczeniach mięśni twarzy i szyi.

 

Wykłady, warsztaty, prelekcje pod hasłem „Kobieta Piękna z Natury” to moja domena! Jeśli zastanawiasz się czy istnieje coś takiego, jak 100% naturalny anti-aging twarzy? Odpowiedź jest prosta tak!- Oporowy Autotrening Mięśni Twarzy Facefitness

W trakcie prelekcji Naturalny Anti-aging twarzy:

  • Dowiesz się jak naturalnie dbać o siebie- cieszyć się sobą, swoją urodą, życiem!
  • Odkryjesz swojej wewnętrzne i zewnętrzne piękno!
  • Dowiesz się jak w naturalny sposób zachować młodość i wyglądać 10 lat mniej
  • Poznasz Program Facefitness12 i nauczysz się jak poprawnie wykonywać ćwiczenia mięśni mimicznych twarzy, dzięki czemu Twoja skóra nabierze blasku, będzie promienna, jędrna, gładka i poprawi się jej elastyczności.
  • Wiedza, jaką zdobędziesz zmieni Twoje podejście do pielęgnacji twarzy- ćwiczenia + krem = młodość
  • Otrzymasz wiedzę na temat naturalnych metod relaksacji
  • Poznasz autotrening i automasaż wspomagający tworzenie się kolagenu w skórze i likwidujący opuchliznę poprzez drenaż tkanek.
  • Dowiesz się jak kontrolować mimikę twarzy-aby na dłużej zachować gładką skórę bez zmarszczek.
  • Dowiesz się, że skuteczność oporowych ćwiczeń mięśni twarzy w programie Facefitness12 została potwierdzona naukowo
  • Poznasz w jaki sposób ćwicząc mięśnie twarzy możesz zmniejszyć stres i objawy depresji

Naturalny Anti-aging twarzy albo Kobieta  Piękna z Natury

Każda kobieta jest piękna z natury. Piękno masz już w sobie. Nie chodzi o to, aby coś poprawiać, albo by udawać kogoś, kim nie jesteś. Chodzi o to, by być sobą!
Nie daj wmówić sobie, że musisz mieć określony rozmiar, albo typ urody, aby być piękna. Kiedy się rozluźnisz i pozwolisz sobie być sobą – wtedy twoje naturalne piękno może się ujawnić.

Droga do piękna prowadzi przez akceptację samej siebie. Obraz siebie, to czy czujemy się piękne ma ogromny wpływ na nasze życie. Na poziom naszego zadowolenia, pewność siebie, otwartość na innych, chęć do podejmowania nowych wyzwań oraz na nasze związki z ludźmi. .

 

Jeśli jesteś osobą poszukującą naturalnych metod na zachowanie swojego piękna – to jest to propozycja dla Ciebie. Mój wykład teoretyczno- praktyczny, wskaże Ci drogę, dzięki której opóźnisz proces tworzenia się zmarszczek i wygładzisz już powstałe.

PROWADZĄCA – DR PATRYCJA KONDRACKA

Patrycja Kondracka- W 2022 r. uzyskała tytuł dr na Wydziale Fizjoterapii wrocławskiego AWF. Autorka poradnika „Sekret młodości Facefitness”.Właścicielka firmy Ekomentor i akredytowana coach ICF. Ekspertka w DDTVN, TVP PnŚ i TNV style. Autorka licznych artykułów, w tym naukowych. Od kilkunastu lat propaguje i praktykuje oporowe ćwiczenia mięśni twarzy, stworzyłam autorski program Facefitness12- to zestaw prostych i niezwykle skutecznych ćwiczeń anti-aging dla każdego i w każdym wieku. Prowadzę indywidualne konsultacje Facefintess oraz certyfikowane kursy dla przyszłych Trenerów Facefitness. Jej pasją i zarazem misją jest upowszechnianie ekologicznego stylu życia, promowanie naturalnej metody redukowania zmarszczek – Facefitness oraz pomoc kobietom w znalezieniu swojego potencjału i wdrażania zdrowych, proekologicznych zmian w ich życiu. Twarz to moja pasja, koncentruje się na anatomii twarzy, wbrew stereotypowi przyjmującemu, że mięśnie kończą się na szyi.  

 

W przypadku chęci nawiązania współpracy proszę o kontakt mailowy: facefitness@ekomentor.pl
lub telefon 500-447-009

 

Byłam wielokrotnie zapraszana na podium konferencji, eventów i kongresów dedykowanych nie tylko kobietom. Moje wystąpienia były bardzo entuzjastycznie przyjmowane .Zdarzało mi się występować dla publiczności liczącej ponad 1000 osób np. na Gliwickim stadionie Arena i w Gdańskiej Filharmonii.  

 

Dostosuje program i czas wystąpienia do konkretnych wymagań! Jestem otwarta na udział w różnorakich projektach. Zaufały mi i zaprosiły do współpracy takie marki , firmy i media jak:

 

Opinie i referencje

“Moim ostatnim odkryciem jest Facefitness – gimnastyka mięśni twarzy –
naturalny, bezpieczny, i skuteczny sposób na utrzymanie piękna twojej
twarzy. Autorką tego konceptu jest Patrycja Kondracka, która od
kilkunastu lat praktykuje gimnastykę twarzy potwierdzając skuteczność
tej metody.
Nie byłabym sobą gdybym nie spróbowała…i tym sposobem od dziś jestem
certyfikowanym trenerem Facefitness .
W mojej ocenie, drepoterapia i facefitness będą znakomicie współdziałać
dając efekt synergii, czyli w tym przypadku “2+2=5”  

Iwona Szkolenie CTF