Szkolenia


Szkolenia Facefitness

Najbliższe szkolenie odbędzie się 16-17.10.2022 w Warszawie

Od 10 lat na rynku polskim i europejskim!

Nr 1 w Polsce –Jako jedyni w Polsce nadajemy tytuł Certyfikowany Trener Facefitness, zrzeszamy ponad 200 wykwalifikowanych Trenerów Facefitness, Certyfikacje może otrzymać zarówno osoba indywidualna jaki i kluby oraz gabinety kosmetyczne.

Zdobądź Certyfikat Trenera Facefitness (CTF)

 

Szkolenie CTF (Certyfikowany Trener Facefitness) to holistyczny program obejmujący pracę z mięśniami twarzy i szyi. Metoda Facefitness obejmuje również modelowanie twarzy, spłycanie istniejących zmarszczek i zapobieganie nowym.

Celem szkolenia jest również zapoznanie się z wiedzę ogólną, podstawową z zakresu anatomii twarzy, przede wszystkim jest to szkolenie praktyczne, więc większą ilość czasu przeznaczamy na ćwiczenia twarzy, bazując na poradniku „Sekret Młodości Facefitness”. Uczestnicy zapoznają się z Facefitness-gimnastyką twarzy, elementami jogi twarzy i automasażu.

 

Uzyskanie Certyfikatu CTF przygotowuje uczestników do poprowadzenia samodzielnych zajęć Facefitness, bądź do wykorzystania elementów Facefitness podczas treningów ogólnorozwojowych lub też na własne potrzeby. Nie jest więc skierowane wyłącznie do trenerów fitness, kosmetyczek czy osób związanych tylko z branżą fitness i beauty. W dalszej części szkolenia skupiamy się na aspektach prozdrowotnych i pielęgnacji twarzy oraz możliwościach współpracy oraz marketingu.

 

Zdobycie Certyfikatu, z pewnością poszerzy Państwa umiejętności oraz umożliwi zdobycie dodatkowych kwalifikacji w celach zawodowych. Obecnie jestem jedyną osobą w Polsce, która wydaje Certyfikaty- Trenera Facefitness.

Na liście Certyfikowanych Trenerów znajduje się już ponad 200-stu Trenerów Facefitness. Sprawdź listę Certyfikowanych Trenerów Facefitness.

Po ukończeniu szkolenia i zaliczenia egzaminu każdy z uczestników jest wpisywany na listę Certyfikowanych Trenerów Facefitness na moją stronę www.facefitness.pl i tym samym taka osoba/firma jest promowana.

Jeśli prowadzisz gabinet kosmetyczny lub salon fitness odbycie Certyfikatu uatrakcyjni Twoją ofertę.

Wprowadź nowość w oferowanych treningach urozmaicając je o elementy Facefitness

  • Wystarczy 10-15 minut ćwiczeń twarzy w trakcie zajęć. To idealna forma wstępu do gimnastyki całego ciała w czasie zajęć aerobowych, jogi, pilatesu, zumby itp.
  • W gabinecie kosmetycznym uzupełnij ofertę masażu twarzy o automasaż i ćwiczenia Facefitness
  • Zaoferuj swoim klientom innowacyjną formę zajęć!
  • Facefitness jest idealny dla osób młodych, dojrzałych a także seniorów.
  • Do właścicieli gabinetów kosmetycznych, lekarzy medycyny estetycznej, kosmetyczek, kosmetologów-jako alternatywa dla inwazyjnych zabiegów oraz jako przedłużenie trwałości dokonywanych na skórze twarzy zabiegów.

 

 

 

 


Szkolenia indywidualne Facefitness

 

 

Jeśli nie jesteś zainteresowana/y zdobyciem certyfikatu trenera, możesz skorzystać z indywidualnej konsultacji, podczas której stworzę dla Ciebie - Spersonalizowany Program Ćwiczeń Facefitness. 

Nie zwlekaj – już dziś poznaj sekret młodości.
Zamów książkę i wygładź zmarszczki w naturalny sposób w 30 dni.


 

Opinie uczestników szkoleń

 

"Udział w szkoleniu pozwolił mi zgłębić wiedzę z zakresu anatomii mięśni twarzy, co do tej pory nie miało dla mnie większego znaczenia. Wykonywane podczas szkolenia ćwiczenia praktyczne z Panią Patrycją, pozwoliły mi poczuć każdy mięsień na mojej twarzy. Co w efekcie, przyczyniło się do wypracowania ćwiczeń dostosowanych do moich potrzeb.

Pani Patrycja, jest dla mnie wielkim autorytetem, na pewno wie co robi. Jestem pewna, że zdobyta przez nią wiedza oraz doświadczenie zaprocentują w przyszłości w wielu dziedzinach nauki nie tylko medycznej, ale również kosmetycznej. Z całą pewnością twierdzę, że Pani Patrycja jest ,,motywatorem” do codziennych działań z zakresu nieznanej jeszcze dla wielu kobiet, skutecznej i bezbolesnej metody wygładzania zmarszczek, jaką jest FACEFITNESS, za pomocą kilku prostych ćwiczeń mięśni twarzy oraz szyi."

Dorota Certyfikowany Trener Facefitness

 

 

 

"Szkolenie przebiegało w bardzo miłej atmosferze, szybko, sprawnie, ”zgrabnie” – przekazanie materiału w bardzo czytelny i wyraźny sposób, prowadząca, posiadająca ogromną wiedzę na temat „face” – i widać, że bardzo pasjonuje prowadzącą ten temat, widać, to po tym jak prowadzi zajęcia, w sposób emocjonujący, ciekawy, umie przekazywać wiedzę i „sprzedać” temat, to było tak ciekawe, że nie zauważyłam jak szybko szkolenie przebiegło, i kiedy się skończyło."

Katarzyna Certyfikowany Trener Facefitness

 

"Szkolenie z mnóstwem informacji również o uzupełniającej tematyce, aby jak najlepiej móc zrozumieć całość. Atmosfera podczas szkolenia rewelacyjna. Jestem pewna, że to nie było nasze jedyne spotkanie"

Agnieszka Certyfikowany Trener Facefitness

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl